Переваги проживання в Київ SKY

Вдале розташування

Комфорт проживання

 • Центр міста по вул. Київска 6
 • 3.1 м. Висота стелі
 • Енергоефективні матеріали
 • Зручні планування

Що особливого в ЖК Київ SKY?

 • Система Smart House
 • Пожежна безпека
 • Архітектура та інтер'єр
 • Власна система фільтрації води
 • Комплексне обслуговування будинку
 • Довговічність фасаду
 • Система Smart House

  Нерухомість постійно вимагає уваги: власнику квартири потрібно повсякденно стежити за станом інженерних мереж та дбати про безпеку і збереження майна. Це важливі, але рутинні турботи, які забирають вільний час і вимагають постійної особистої присутності, що не завжди можливо. Будівельна компанія «Основа - Буд-7» пропонує комфортні квартири преміум-класу, які можуть подбати про себе самі - завдяки інтегрованій системі Smart House від німецького виробника, фірми Larnitech. Це автоматизована інтелектуальна система «Розумний будинок», яка дозволяє вирішувати відразу кілька завдань. Основні напрямки, над якими працюють розробники сервісу: забезпечення високої якості життя, безпека та енергоефективність. Устаткування Larnitech, установлене в житловому комплексі КиївSKY, дозволяє забезпечити високий рівень цілодобової безпеки завдяки керованій централізованій системі сигналізації, вбудованим датчикам і відеодомофонам. Сервіс Smart House надає можливість віддалено контролювати та управляти інженерними системами житлових приміщень (через спеціальні додатки на планшеті або смартфоні). Розробники Larnitech пропонують готові, перевірені часом рішення і сценарії дій у різних випадках, а також зручний інтерфейс для користувача. Устаткування 24 години на добу відстежує обстановку в помешканнях, а в разі настання надзвичайних ситуацій власник негайно отримує відповідне повідомлення. Система сповістить про проблему у випадках: - затоплення (опція антипотоп); - пожежі (опція антидим); - несанкціонованого проникнення на об'єкт, а також у разі інших подій. Переваги системи Larnitech - надійність, простота керування, гнучкість. У майбутньому при необхідності власники квартир ЖК КиївSKY можуть розширити функціональність сервісу Smart House за рахунок підключення додаткових опцій.
 • Пожежна безпека

  Як показує практика, багато покупців нерухомості не приділяють достатньої уваги перевірці рівня системи пожежної безпеки в житлових будинках. Між тим, статистика показує несприятливу динаміку: наприклад, у порівнянні з 2018 роком число випадків пожеж у нашій країні в 2019 році збільшилася більше ніж на 20%. Найбільше людей постраждало через загоряння саме в житлових об'єктах. Основні причини пожеж, крім підпалів, - необережне поводження з вогнем (у тому числі дитячі пустощі), замикання електропроводки та порушення будівельних норм. При зведенні житлового комплексу КиївSKY зроблено все, щоб мінімізувати ризики пожеж. Детальна інформація про технології та системи, що забезпечують безпеку будівлі, представлена у проектній документації. Компанія забудовник «Основа - Буд-7» при будівництві врахувала: • Якість і особливості матеріалів (використовуються нетоксичні матеріали з високим рівнем вогнестійкості). Застосовується якісна електропроводка, здатна забезпечити роботу енергоємного обладнання. • Вимоги щодо наявності незадимлюваних сходових кліток, пожежних кранів, схем евакуації, евакуаційних та аварійних виходів, а також зон безпеки. • Вимоги щодо пожежної безпеки ліфтів. • Вимоги, що стосуються впровадження функціональних систем контролю і пожежогасіння. У житловому комплексі преміум-класу КиївSKY встановлена ефективна система пожежогасіння Wilo-SiFire. Це модульна насосна спринклерна установка, створена німецькими інженерами. Устаткування відповідає нормативам європейського регламенту EN 12845. Дана система в автоматичному режимі: 1) Оперативно визначає місцезнаходження вогню (місце загоряння). 2) Запускає систему сигналізації. 3) Контролює і усуває вогнище загоряння. Завдяки чіткій системі оповіщення Wilo-SiFire і точному, локалізованому гасінню вогню безпосередньо в місці займання, ризики поширення пожежі мінімальні. Wilo-SiFire забезпечує захист сусідніх приміщень від розгоряння, а також попереджає затоплення тих локацій, що не горять. Система управління установкою інтегрована в інженерну систему будівлі.
 • Архітектура та інтер'єр

  При проектуванні елітного житлового комплексу КиївSKY було віддано перевагу сучасним європейським архітектурним тенденціям і лаконічним просторовим рішенням. Над створенням елегантного вигляду майбутнього комплексу працювало архітектурне бюро СКП-Плюс (попередні роботи виконавця - ЖК по вул. Князя Чорного, ЖК Шевченківський, проект реконструкції готелю «Україна» та інші). Компанія забудовник «Основа - Буд-7» при створенні нових об'єктів традиційно поєднує перевірені часом рішення та інноваційні технології: це дає можливість створювати комфортні, функціональні об'єкти з виразною зовнішністю. Особлива увага при будівництві ЖК КиївSKY приділена не лише комфорту проживання, але також енергоефективності будівлі й протипожежній безпеці - невід'ємним атрибутам нерухомості преміум-класу з європейським рівнем життя. Це стало можливим завдяки продуманій, високорозвиненій інфраструктурі та впровадженню інтелектуальних сервісних систем (smart house). З огляду на побажання покупців нерухомості, забудовник створює всі умови для того, щоб кожен власник квадратних метрів зміг з найменшими витратами часу та коштів реалізувати власні дизайнерські рішення. Усі квартири новобудови втілені в форматі вільного планування: по завершенню будівництва покупець отримує в своє розпорядження приміщення з чорновою обробкою, максимально пристосоване для створення будь-якого інтер'єру з нуля. На вибір представлено одно- та дворівневі квартири різної площі, з оптимальною висотою стелі 3,1 м.
 • Власна система фільтрація води

  З кожним роком в Україні стає все більш гострим питання чистої води. На жаль, муніципальні системи водопостачання більшості українських міст на даний момент з різних причин не в змозі забезпечити подачу дійсно якісної води. Для вирішення цієї проблеми в житловому комплексі КиївSKY компанія забудовник «Основа - Буд-7» використовує надійну, сучасну систему фільтрації міжнародного холдингу Wilo. Відзначимо, що насосне обладнання даного бренду застосовується в КиївSKY не лише для побутового водопостачання, а й для забезпечення потреб системи пожежної безпеки. Німецький виробник, який є одним із лідерів на світовому ринку, випускає функціональні, економні інтелектуальні установки водопідготовки. Потужні насоси Wilo забезпечують безперебійне водопостачання в усі квартири 16-поверхової будівлі КиївSKY, а за чистоту води відповідає високотехнологічна двоступенева система фільтрації. Компанія «Основа - Буд-7» серед різних моделей установок, представлених на українському ринку, віддала перевагу обладнанню Wilo, враховуючи: Значний робочий ресурс німецького обладнання. Високу продуктивність фільтруючого модуля. Наявність сертифікатів, що підтверджують відповідність установки європейським та вітчизняним санітарно-гігієнічним стандартам. Важливим фактором також є репутація і повноцінна сервісна клієнтська підтримка від виробника. Компанія Wilo більше 21 року працює на українському ринку і гарантує професійне обслуговування та своєчасну поставку оригінальних комплектуючих. Завдяки цьому навіть у разі аварійного виходу з ладу обладнання споживачі можуть бути впевнені в тому, що ремонтні роботи проведуть в найкоротші терміни, і вони не залишаться без води. Усі власники квартир ЖК КиївSKY цілодобово забезпечені якісною чистою водою.
 • Комплексне обслуговування будинку

  Сучасний багатоквартирний будинок - це складна система, яка вимагає повсякденної професійної уваги. Багатьом власникам квартир добре знайомі комунальні проблеми, пов'язані з недостатньою компетентністю і недбалістю співробітників житлово-експлуатаційних контор. Щоб забезпечити якісне і своєчасне технічне обслуговування житлового комплексу ЖК КиївSKY, було прийнято рішення залучити досвідчену керуючу компанію - КЖКК «Поліська». Завдяки професійному управлінню: - Власники квартир ЖК КиївSKY повністю звільняються від вирішення поточних і аварійних комунальних завдань. - Забезпечуються прозорі, обґрунтовані, конкурентні тарифи на послуги (список послуг та їх вартість прописуються в договорі з урахуванням усіх законодавчих вимог). - Усі прописані в договорі роботи проводяться на регулярній основі, за запланованим графіком або при необхідності в терміновому режимі. - Гарантується чіткий контроль за виконанням робіт (мешканці завжди знають, куди звертатися у разі виникнення будь-яких проблем). Компанія-забудовник «Основа - Буд-7» співпрацює з КЖКК «Поліська» більше 3 років. За цей час керуюча компанія добре зарекомендувала себе як сумлінний партнер на інших об'єктах забудовника - ЖК на Масанах, ЖК по вул. Толстого та інших. Висока якість послуг КЖКК «Поліська» по утриманню будівлі - результат роботи цілої команди досвідчених фахівців з різних галузей. Комплексне обслуговування ЖК КиївSKY включає: - технічне обслуговування і ремонтні роботи внутрішньобудинкових систем і конструктивних елементів будівлі; - збір і вивіз сміття; - цілодобовий аварійний диспетчерський сервіс; - комплексне прибирання прибудинкової території (включаючи паркінг і дитячий майданчик); - повноцінний консьєрж-сервіс та інші стандартні комунальні послуги.
 • Довговічність фасаду

  Для будівництва житлового комплексу КиївSKY компанія-забудовник «Основа - Буд-7» вибрала одну з найбезпечніших будівельних технологій, рекомендованих при зведенні висотних будівель у багатьох країнах. Це монолітне будівництво, яке передбачає установку арматурного каркасу і подальшу заливку бетону по запроектованих параметрах та конфігурації. Серед переваг монолітного залізобетонного будівництва - висока жорсткість, стійкість і вогнебезпека, а також довговічність конструкції (нормативний термін експлуатації - до 150 років). Крім того, монолітна технологія дозволяє втілити будь-які архітектурні рішення та створювати приміщення з різноманітним плануванням, у тому числі вільного типу, як у ЖК КиївSKY. У ході будівельних робіт використані важкі бетонні розчини марок М500 з додатковими домішками, що покращують властивості суміші. При облаштуванні фасаду житлового комплексу КиївSKY використані:  Базальтова мінеральна вата.  Високоякісна облицювальна плитка. Це екологічні, довговічні й безпечні для людини й навколишнього середовища матеріали. Гарантований термін служби утеплювача становить не менше 25 років. У даному житловому проекті реалізована технологія «мокрого фасаду», одна з найбільш затребуваних у європейських країнах. Перевагу цьому способу віддано не тільки за привабливий і респектабельний зовнішній вигляд. Даний спосіб обробки зовнішніх стін гарантує: - Гарну тепло- і звукоізоляцію (приємний мікроклімат у приміщенні у будь-яку пору року). - Високий рівень пожежної безпеки (негорючі матеріали). - Достатній рівень паропроникності (забезпечується циркуляція повітря і вологи, що дозволяє уникнути утворення конденсату). Використані технології і матеріали дозволяють створити комфортні умови проживання в житловому комплексі.

Хід будівництва!

 • Аерообліт будівництва житлового комплексу
  Аерообліт будівництва житлового комплексу
 • Вже будуємо останній поверх житлового комплексу
  Вже будуємо останній поверх житлового комплексу
 • Збільшення вартості квартир з 20 лютого
  Збільшення вартості квартир з 20 лютого

Інформація про компанію-забудовника

Компанія забудовник, яка впродовж 12 років займається будівництвом якісного та комфортного житла в Чернігові. За весь час роботи було зведено більше 17 будинків різного типу. При будівництві ми використовуємо високоякісні матеріали та сучасні технології, а при плануванні враховуємо усі потреби сучасної людини та побажання наших клієнтів, що робить квартири зразком надійності, доступності та комфорту. Наш пріоритет – повністю завершене будівництво, високий рівень будівництва і задоволенні власники квартир.